LIDER jest dynamicznie rozwijającą się firmą szukającą nowych rozwiązań w dziedzinie nieruchomości w celu podniesienia jakości świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

Dla klientów sprzedających/kupujących bezpośrednio.

Oferta przeznaczona jest dla osób, które kupują lub sprzedają nieruchomość bezpośrednio i chcą uniknąć ryzyka związanego z samodzielnym przeprowadzeniem transakcji. Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc i bezpieczeństwo transakcji.

Pomożemy Państwu zebrać i sprawdzić dokumenty niezbędne do sprzedaży. Sprawdzimy stan prawny nieruchomości ( hipoteki, sąd wieczysto-księgowy, spółdzielnie, wydział ewidencji ludności, zarządcy itp. ). Sporządzimy umowę przedwstępną, umówimy notariusza, pomożemy sporządzić protokół zdawczo odbiorczy, dopilnujemy przekazania nieruchomości.

Wystarczy zadzwonić do nas kiedy już mają Państwo chętnego nabywcę na swoją nieruchomość lub znaleźli Państwo nieruchomość dla siebie. Umówić się na spotkanie z naszym agentem i zlecić nam rozpoczęcie działań.

Atrakcyjne ceny dla stałych klientów.

Cieszymy się jeśli zadowoleni klienci wracają do nas i polecają nas swoim znajomym. Każdy Klient, który już choć raz skorzystał z naszych usług może skorzystać z dodatkowych rabatów.